Коледж сьогодні

 

 

 

Львівський медичний фаховий коледж післядипломної освіти – освітній медичний заклад, який уже понад 37 років готує висококваліфікованих фахівців – медичних сестер та фармацевтів. Також це єдиний заклад післядипломної освіти у Львові, де проходять курси підвищення кваліфікації медсестри різних відділень та кабінетів, фельдшери, акушерки, фармацевти, лаборанти, зубні техніки тощо. 

 

 

Вперше в Україні, на базі Львівського медичного фахового коледжу післядипломної освіти, запроваджено цикли спеціалізацій для медичних сестер загальної практики – сімейної медицини, з паліативної та хоспісної допомоги, шкільних медичних сестер, «Медична оптика. Оптометрія» тощо.

 

 

23 грудня 2020 р. у коледжі відкрито симуляційно-тренінговий центр, який є результатом наполегливої роботи безпосередньо Лесі Григорівни як керівника навчального закладу.

 

 

У розпал пандемії у тимчасове користування були передані навчальні аудиторії корпусу № 1 (вул. І. Миколайчука, 9) для розміщення COVID-стаціонару. У листопаді 2020 р. приміщення передали частково, а у березні 2021 р. повністю.

 

23-24 вересня 2021 р. вперше в Україні, за ініціативи Львівського медичного фахового коледжу післядипломної освіти та Асоціації медичних сестер Львівщини, для спільноти медичних сестер і братів України пройшов Осінній медсестринський форум у Львові, який покликаний привернути увагу загалом до медсестринства, потреб та проблем медсестринства зокрема. Під час форуму також вперше, за ініціативи Лесі Вовк, відбулося дефіле святкового однострою та очіпка сестри медичної та брата медичного.