Навчальна аптека «Lege Artis»

 

 

Наша маленька мрія здійснилася! У листопаді 2022 року відбулося офіційне відкриття навчальної аптеки Львівського медичного фахового коледжу післядипломної освіти «Lege artis» (вул. Липинського, 54). Відтепер студенти коледжу черпатимуть знання не лише з книг та лекцій, а безпосередньо з практики. Адже в аптеці все продумано до дрібниць і все відбуватиметься як у реальному житті.

 

 

Наша навчальна аптека дасть можливість студентам зануритися в реальні умови роботи, а фармацевтам та слухачам – відшліфувати професійний рівень.

 

 

Простір повністю укомплектований приладами та технікою, ліцензованим програмним комплексом і відповідає стандартам сучасного медично-санітарного закладу.

 

Навчальна аптека «Lege artis» створена з метою підвищення якості практичної підготовки студентів та слухачів, формування та поглиблення загальних та професійних компетентностей, що в подальшому сприятиме легкому включенню молодих фахівців у професійну діяльність, розвитку вміння швидко і гнучко адаптуватись до постійно мінливих умов, зростанню професійного рівня  фармацевтичних фахівців.

 

На базі навчальної аптеки студенти опановують та вдосконалюють практичні навички з таких дисциплін:

 

  • «Організація та економіка фармації»
  • «Основи медичного та фармацевтичного товарознавства»
  • «Основи маркетингу та менеджменту у фармації»
  • «Інформаційні технології у фармації»
  • «Фармакологія»
  • «Фармацевтична опіка»

 

 

Наша навчальна аптека включає торгівельний зал та навчальну зону.

 

Для того, щоб навчальна аптека здійснювала підготовку студентів та слухачів на належному рівні, тобто повністю відповідала своїй назві, вона укомплектована необхідними меблями, приладами, технікою, ліцензованим програмним комплексом «Парацельс», довідковою літературою, алгоритмами практичних навичок.

 

Торгівельний зал навчальної аптеки оснащений вітринами, шафами, холодильником, сейфом та касовим апаратом.

 

Студенти та слухачі мають можливість самостійно розкладати ліки згідно з вимогами нормативно-правових документів, відпускати лікарські засоби, вироби медичного призначення, засоби особистої гігієни, здійснювати фармацевтичну опіку.

 

Відтак навчальна аптека сприятиме швидкій адаптації випускників до праці, дасть можливість засвоїти та поглибити практичні навики, сприятиме формуванню конкурентноспроможного фахівця.

 

Відкриття навчальної аптеки та оновленого фармацевтичного відділення стало можливим завдяки проєкту «Підвищення безпеки та якості діагностики і інших медичних послуг у відповідь на пандемію COVID-19 в Україні», який реалізовується фондом «Наука для розвитку» (Варшава, Польща) та фінансується Міністерством закордонних справ Польщі.

 

 

Дорогі абітурієнти та фармацевти, радо запрошуємо у наше відділення!