Відділення післядипломної освіти

 

 

Львівський медичний фаховий коледж післядипломної освіти – єдиний заклад післядипломної освіти у Львові, де проходять курси підвищення кваліфікації медсестри різних відділень та кабінетів, фельдшери, акушерки, фармацевти, лаборанти, зубні техніки тощо. 

 

 

На відділенні післядипломної освіти проходять післядипломне навчання молодші спеціалісти з медичною та фармацевтичною освітою та медсестри-бакалаври. Форма навчання – денна.

 

 

Вперше в Україні, на базі Львівського медичного фахового коледжу післядипломної освіти, запроваджено цикли спеціалізацій для медичних сестер загальної практики – сімейної медицини, з паліативної та хоспісної допомоги, шкільних медичних сестер, «Медична оптика. Оптометрія» тощо.

 

 

Від початку створення відділення (2006 рік) у коледжі підвищили свій фаховий рівень близько 181 000 молодших медичних і фармацевтичних спеціалістів.

 

 

Гдулевич Людмила Юхимівна – заступник директора з навчальної роботи відділення післядипломної освіти, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист