АПТЕКУ «LEGE ARTIS» ОФІЦІЙНО ВІДКРИТО

2022-11-10

Наша маленька мрія здійснилася – аптеку «Lege artis» офіційно відкрито. Дякуємо нашим благодійникам, зокрема президенту Фонду «Наука для розвитку» (Варшава, Польща) Вєславу Птаху, завдяки якому аптека і оновлене фармацевтичне відділення стало можливим.

 

 

Дякуємо почесним гостям – голові Львівської обласної військової адміністрації Максиму Козицькому, генеральному консулу Республіки Польщі у Львові Елізі Дзвонкєвіч, директору департаменту Львівської ОДА Оресту Чемерису, голові лікарського товариства м. Львова Олегу Дуді, голові комісії з питань охорони здоров’я та материнства у Львівській облраді Анні Ярмолі – за увагу до нашої події.

 

 

Дякуємо о. Ярославу за освячення та благословення.

 

 

Дякуємо нашим викладачам, які трудилися і втілили в життя неймовірно важливий проєкт для навчання наших студентів та слухачів. Дякуємо нашій директорці, яка, попри все, демонструє силу, веде вперед і запалює своєю енергією колектив.

 

 

Наша навчальна аптека сприятиме швидкій адаптації випускників до праці, дасть можливість засвоїти  та поглибити практичні навики, сприятиме формуванню конкурентоспроможного фахівця.