БУДЬ-ЯКА ПРАКТИКА ПРИНОСИТЬ РЕЗУЛЬТАТИ! ПРОДОВЖУЄМО ВПРАВЛЯТИСЯ

2021-12-03

3 грудня – заключний, третій, день тренінгу «Догляд за пацієнтами з COVID-19 під час механічної вентиляції легень».

Ух і день видався! Для когось п’ятниця – це майже вихідний, а у нас робота кипить.

Семінари, тренінги, презентації, вікторини, спілкування, обмін досвідом і море позитивних емоцій!

Найактивніші отримали подарунки з рук директорки коледжу Лесі Вовк. Усі учасники матимуть сертифікати про проходження триденного тренінгу «Догляд за пацієнтами з COVID-19 під час механічної вентиляції легень».

Безмежно вдячні директорці Центру післядипломної освіти медичних сестер та акушерок м. Жешів Йоанні Пшибек-Міта та викладачам, магістрам медсестринства, практикуючим сестрам медичним Ельжбеті Міштак та Кристині Возняк за те, що ділитеся цінним – умінням!

«Якісна медична освіта – запорука якісної медичної допомоги», – зазначила Леся Вовк. А Йоанна Пшибек-Міта додала: «Все у наших руках. Разом ми зможемо підняти рівень медсестринства. Вірю, що Україна заслуговує на найкращих медсестер».

Повні ентузіазму, нових знань та знайомств викладачі поїхали додому, аби передавати здобутий досвід своїм студентам.

Більше фото за посиланням.

Нагадаємо, триденний тренінг для викладачів коледжів на базі Львівського медичного фахового коледжу післядипломної освіти стартував у середу, 1 грудня. Теоретична частина проходила у конференц-залі КНП «4 міська клінічна лікарня м. Львова», яка є партнером у цьому проєкті.

Тренінг реалізується Фондом «Наука для розвитку» (Варшава, Польща) в рамках проєкту «Підвищення безпеки та якості діагностики і інших медичних послуг у відповідь на пандемію COVID-19 в Україні», який фінансується Міністерством закордонних справ Польщі за підтримки МОЗ України.

Учасники І етапу тренінгу – викладачі медичних коледжів з різних куточків України (Львів, Самбір, Чернівці, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кропивницький, Кривий Ріг, Кременець та інші).