ДЯКУЄМО ВСІМ, ХТО ПРИЙШОВ НА НАШУ УРОЧИСТІСТЬ, ЩОБ ПІДТРИМАТИ МЕДСЕСТРИНСТВО ТА МЕДСЕСТРИНСЬКУ ОСВІТУ

2020-12-23

Сьогодні визначною подією для нашого коледжу стало відкриття симуляційно-тренінгового центру, який два роки працював у тестовому режимі.

Ми надзвичайно раді, що у Рік медсестринства в Україні, центр починає працювати на повну силу.

Також на честь Року медсестринства в Україні ми започаткували нагороду «Метр медсестринської професії». Сподіваємось, що ця нагорода стане щорічним престижним еталоном визнання найкращих викладачів у медсестринській освіті.

А на завершення урочистостей цікава лекція про емоційне вигорання від практикуючого психолога і психотерапевта Катерини Ковалишин.

Почесними гостями наших урочистостей стали голова Львівська обласна рада пані Ірина Гримак, голова Львівська обласна державна адміністрація Максим Козицький, директор департаменту охорони здоров‘я Орест Чемерис, голова Українського лікарського товариства у Львові Олег Дуда. Дякуємо адміністратору собору Святого Юра Всечеснійшому отцю Роману Кравчику за освячення та благословення.

Дякуємо всім, хто прийшов на нашу урочистість, щоб підтримати медсестринство та медсестринську освіту. Цей рік ще раз довів, наскільки жертовною і важливою в системі охорони здоров’я є професія сестри медичної.