Практична підготовка

 

у Львівському медичному фаховому коледжі післядипломної освіти

 

 

Головна мета колективу коледжу – стати коледжем європейського зразка, бути в авангарді розвитку безперервної професійної освіти в Україні, здійснювати підготовку висококваліфікованих фахівців, перепідготовку та підвищення кваліфікації молодших спеціалістів / молодших бакалаврів та бакалаврів для потреб закладів охорони здоров’я України.

 

Тому найважливішими завданнями сучасної медичної освіти є створення умов для якісної підготовки висококваліфікованих спеціалістів, відпрацювання та закріплення практичних навичок без ризику заподіяння шкоди пацієнту та розвиток здатності швидко приймати рішення і бездоганно виконувати більшість маніпуляцій та втручань.

 

 

Враховуючи вище викладене, у Львівському медичному фаховому коледжі післядипломної освіти функціонує симуляційно-тренінговий центр, який забезпечує навчання та удосконалення практичної підготовки студентів та слухачів. На базі центру також проводяться сертифіковані тренінги з надання домедичної допомоги.

 

 

Центр є багатопрофільним – устаткування дозволяє моделювати симуляційні сценарії з педіатрії, внутрішньої медицини, акушерства та гінекології, анестезіології та реаніматології, долікарської допомоги тощо.