ІІ ОСІННІЙ МЕДСЕСТРИНСЬКИЙ ФОРУМ У ЛЬВОВІ ОБ’ЄДНАВ МЕДСЕСТРИНСЬКУ СПІЛЬНОТУ УКРАЇНИ

2022-11-14

Упродовж двох днів медсестри та медбрати навчалися, дискутували та практикувалися, аби ще ефективніше надавати першу допомогу в умовах війни.

 

 

«Понад 1000 зареєстрованих учасників, близько 150 з них взяли безпосередню участь у навчаннях на ІІ Осінньому медсестринському форумі у Львові. Звісно, охочих приїхати на форум було більше, але через заходи безпеки ми не могли прийняти більшої кількості осіб. Саме тому форум транслювався онлайн, аби якомога більше людей могли долучитися до заходу», – зазначила директорка Львівського медичного фахового коледжу післядипломної освіти, який є організатором заходу, Леся Вовк.

 

 

11-12 листопада у Львові проходив ІІ Осінній медсестринський форум на тему «Невідкладна допомога в медсестринстві: випробування війною». Форум розпочали із хвилини мовчання за полеглих воїнів, медиків та цивільних. Після чого чоловіча хорова капела «Дударик» виконала Гімн України.

 

 

«Цьогоріч наш форум зібрав сестер медичних, медбратів та викладачів з різних куточків України. Ці два дні ми провели із користю – набралися нових знань, досвіду і тепер ще ефективніше працюватимемо та допомагатимемо людям на благо України. Викладачі навчатимуть, а медсестри та медбрати безпосередньо надаватимуть невідкладну допомогу та рятуватимуть життя.

 

Ми багато працювали, навчалися, спілкувалися, обмінювалися контактами і досвідом, пересиджували тривогу в укритті, співпереживали, раділи новинам за Херсон…

 

Я дякую усім учасникам форуму за те, що знайшли час та можливість провести цей час у Львові у колі однодумців.

 

До зустрічі на ІІІ Осінньому медсестринському форумі у Львові!» – наголосила Леся Вовк.

 

 

На імпровізованій сцені продемонстрували реалії, в яких Україна живе сьогодні – обстріл ворогом вокзалу із багатьма постраждалими. В умовах, максимально наближених до реальності, показали взаємодію рятувальних служб у надзвичайній ситуації – медиків, поліцейських та рятувальників. «Попри те, що дійство було театралізоване, а сирена навчальна, вдалося передати весь жах того, що окупант робить сьогодні з Україною і в яких умовах доводиться працювати екстреним службам», – кажуть у коледжі.

 

 

У форумі взяли участь заступниця міністра охорони здоров’я Ірина Микичак, голова Львівської ОВА Максим Козицький, перший заступник голови Львівської облради Євген Гірник та інші представники влади міста та області. До події долучилися медичні фахівці із Польщі та США, які також проводили майстер-класи та ділилися досвідом.

 

 

Трансляцію форуму можна переглянути на нашій фейсбук-сторінці за посиланнями: День перший (частина 1), День перший (частина 2), День другий.

 

Фото із врученням сертифікатів тут.