ЛАНЦЮГ ЄДНАННЯ МЕДИЧНИХ СЕСТЕР УКРАЇНИ

2022-05-12

Наш коледж долучився до онлайн-конференції «Ланцюг єднання медичних сестер України» з нагоди Міжнародного дня медсестер. З вітальним словом до присутніх звернулися директор департаменту охорони здоров’я ЛОДА Орест Чемерис, президент Асоціації медичних сестер України Тетяна Чернишенко та керівник експертної групи з розвитку медсестринства МОЗ України Алла Кізім.

Вітальний ланцюг від регіональної медсестринської спільноти розпочала голова Асоціації медичних сестер Львівщини Ірина Шевчук. Далі ланцюг підхопили голови обласних асоціацій від Ужгорода до Донецька.

Директорка коледжу, голова координаційної ради з розвитку медсестринства при МОЗ України Леся Вовк подякувала медсестрам за їхню щоденну важку працю, а також підвела підсумки роботи Координаційної ради.

Викладачка коледжу Ольга Кухарук виступила із доповіддю на актуальну тему «Психологічна стійкість в умовах тривалої війни, виклики та турбота про себе».

Модерувала захід Алла Кізім.

2 години пролетіли як мить. Попри онлайн-формат, було дуже тепло, щиро, емоційно, проникливо, співчутливо, сумно і боляче. Просльозилися усі, бо такі часи.

Ми обов’язково переможемо і зустрінемось офлайн. Зі святом, дорога медсестринська родино! Слава Україні! Слава медичним сестрам!