ЛЬВІВСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ ДОСТОЙНО ПРЕДСТАВЛЕНИЙ НА МІЖНАРОДНОМУ НАУКОВОМУ КОНГРЕСІ «SMART SOCIETY 2019»

2019-04-11

Львівський медичний коледж післядипломної освіти достойно представлений на міжнародному науковому конгресі «SMART SOCIETY 2019», який відбувся у м. Ченстохова (Польща) 11-12 квітня 2019 року.

На одній з трьох наукових конференцій конгресу «Проблеми екології та здоров’я» (тематика двох інших: «Глобальні аспекти світового господарства та міжнародних відносин в умовах нестабільності економіки» і «Стратегії міжкультурної комунікації в мовній освіті сучасних університетів») з доповіддю на тему «Актуальні питання підготовки менеджерів з охоронигромадського здоров’я» виступив Юрій Островерха, викладач, методист нашого вищого навчального закладу. Доповідач охарактеризував сучасний стан і проблеми розбудови системи громадського здоров’я в Україні, зупинився на питаннях її кадрового забезпечення, зокрема, на рівні територіальних громад. Присутніх зацікавили основні положення авторської навчальної програми підготовки фахівців з охорони громадського здоров’я.  

Варто зазначити, що це вже другий міжнародний науковий конгрес, у якому ми беремо участь. Він проводиться на базі Полонійної Академії у мальовничому місті Ченстохова, де перебуває відома у світі Марійська відпустова святиня на Ясній Горі.

Делегація з України побувала також у мальовничому старовинному Кракові.