ЛЬВІВСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ СВЯТКУЄ СВІЙ 30-РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ

2015-06-06

Львівський медичний коледж післядипломної освіти святкує тридцятирічний ювілей. 5 червня 2015 року відбулося святкування з нагоди 30-річчя від дня заснування коледжу.

Шановні слухачі, студенти, викладачі, усі працівники

Вищого навчального комунального закладу Львівської обласної ради “Львівський медичний коледж післядипломної освіти”!

Щиро вітаю Вас з 30-річчям від дня заснування коледжу.

За цей час в коледжі, який поправу вважається одним із найбільших і провідних закладів післядипломної освіти молодших спеціалістів з медичною та фармацевтичною освітою в Україні, підвищили свою кваліфікацію та здобули нову спеціалізацію понад 110000 молодших медичних і фармацевтичних спеціалістів та бакалаврів.

Окрім цього, в коледжі є відділення підготовки молодших спеціалістів, де навчаються студенти за двома спеціальностями: “Сестринська справа” та “Фармація” на базі одинадцятого класу з вечірньою формою навчання.

За 30 років підготовлено 2887 сестер медичних та 231 фармацевт. Серед наших випускників 6 кандидатів медичних наук, 75 лікарів, 12 провізорів. Наші випускники працюють в Сполучених штатах Америки, Канаді, Італії, Португалії, Іспанії, Німеччині, Польщі, Чехії, Ізраїлі, Австрії, Замбії, а численна армія сестер медичних та фармацевтів трудиться в лікувально-профілактичних закладах та аптеках міста Львова та області.

Це все вселяє впевненість у тому, що попереду процвітання, нові професійні вершини, нові досягнення, а реформування медицини, змушує нас до пошуку ефективних шляхів підвищення рівня професійної та фахової компетентності.

Щиро зичу всім щастя, добра, благополуччя, нових звершень, натхнення, мудрості та терпіння в нелегкій повсякденній праці на благо України.

Із святом всіх нас, дорогі друзі!

З повагою, директор коледжу – Леся Вовк.