МАЙСТЕР-КЛАС «РЯТУВАЛЬНІ ДІЇ ПІД ЧАС ТЕРОРИСТИЧНОГО АКТУ З ВЕЛИКОЮ КІЛЬКІСТЮ ПОТЕРПІЛИХ. МЕДИЧНЕ СОРТУВАННЯ»

2018-11-23

В рамках співпраці між Львівським медичним коледжем післядипломної освіти, ЛДМУ ім. Данила Галицького та Муніципальної Варти м. Львова 14 жовтня 2018 року в приміщенні Львівської міської ради на Площі Ринок проведено майстер-клас “Рятувальні дії під час терористичного акту з великою кількістю потерпілих. Медичне сортування».

Студенти Львівського медичного коледжу післядипломної освіти та ЛДМУ ім. Д. Галицького за сприяння Муніципальної варти  на протязі 2-х місяців  опановували практичні навички в  наданні медичної допомоги на догоспітальному етапі згідно сучасних стандартів під керівництвом інструктора з тактичної медицини Кравець Людмили .

Завдяки   отриманим  знанням ми навчились працювати в команді, перестали боятись тяжкопоранених, зуміємо правильно провести тріаж, зупинити критичну кровотечу, накласти оклюзійну  та  давлячу пов’язки  та  підготувати потерпілого до евакуації.

Людмила  Кравець – професіонал і класний тренер, яка застосовуючи нестандартні методи навчання  зуміла змінити та систематизувала підхід до надання невідкладної медичної допомоги.

Дякуємо всім за співпрацю: Кравець Людмилі – інструктору з тактичної медицини, к.мед.н., Корнійчук Ірині – асистенту кафедри внутрішньої медицини №1, студентам  26 групи 6-го курсу медичного факультету №2 Студентському  науковому товариству ЛНМУ ім. Данила Галицького та студентам Тиньо Ользі, Цюпці Вірі, Тершівській Ользі, Маркевич Соломії, Павлишин Любі та Миханів Марії, а також велика подяка  за підтримку та розуміння директору коледжу Вовк Лесі Григорівні.