МАЙСТЕРНІСТЬ ВІДТОЧУЄТЬСЯ ЛИШЕ ПРАКТИКОЮ

2021-12-02

У четвер, 2 грудня, учасники тренінгу «Догляд за пацієнтами з COVID-19 під час механічної вентиляції легень» відпрацьовують практичні навички у симуляційно-тренінговому центрі Львівського медичного фахового коледжу післядипломної освіти.

Зі вступним словом до учасників звернулася директорка коледжу Леся Вовк, яка дала настанови для роботи та побажала плідної праці. Леся Вовк додала, що у березні 2022 року подібний тренінг організують для сестер медичних.

Учасників привітав також директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис, який наголосив на важливості якісної медичної освіти, спілкування та обміну досвідом. «Мабуть, найбільше задоволення, коли ти передаєш цей досвід студентам, а студенти ще й перевершують тебе», – сказав Орест Чемерис.

Директорка Центру післядипломної освіти медичних сестер та акушерок м. Жешів Йоанна Пшибек-Міта та викладачі, магістри медсестринства, практикуючі сестри медичні Ельжбета Міштак та Кристина Возняк провели практичні заняття «Клінічні основи дихальної недостатності» та «Механічна вентиляція» для викладачів з різних куточків України.

Робота проходить у теплій атмосфері та комфортних умовах. Емоцій словами не передати.

Повні ентузіазму, нових знань та знайомств учасники з нетерпінням чекають другого дня, аби засвоїти ще більше досвіду.

Більше фото за посиланням.