МАЛЕНЬКИЙ ЮВІЛЕЙ ЛЬВІВСЬКОГО МЕДИЧНОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ

2020-05-18

Поміж рутинних буднів коронавірусної пандемії ми намагаємося більше висвітлювати гарні події. Однією з таких був маленький ювілей Львівського медичного фахового коледжу післядипломної освіти, а саме 15 травня нам виповнилося 35 років.

Ми стурбовані ситуацією, яка склалася у світі, і пригнічені тим, що наші метушливі коридори не є переповнені студентами та слухачами. Проте приємною несподіванкою нас потішив вчорашній день. Щоденну клопітку працю колективу високо оцінив голова Львівської обласної ради п. Олександр Ганущин. Саме тому вчора до коледжу з візитом завітали перший заступник голови ЛОР п. Богдан Гагалюк та начальник управління майном спільної власності ЛОР п. Віктор Кусий з привітальним словом, з нагоди 35-річчя від дня створення закладу, і подякою, для колективу коледжу за багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм.

З кожним роком ми намагаємося удосконалюватися та впевненіше крокувати стежиною якісної освіти європейського рівня. Не можна сказати, що нам це вдається завжди легко. Проте, під чітким керівництвом директора коледжу Лесі Вовк та команди молодих, креативних та цілеспрямованих працівників ми з легкістю долаємо перипетії, які трапляються на нашому шляху. Усі наші старання відмітили і наші гості, які після вручення нагороди та привітальних слів з приємністю та захопленням оглянули кабінети і лабораторії симуляційно-тренінгового центру коледжу, які справили на них чудове враження.

Щиро дякуємо за подяку, визнання. МИ – не ідеальні. Проте, кожен день ми працюємо, щоб стати кращою версією, ніж ми були вчора.