МІЖНАРОДНА ОЦІНКА РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТУ ВСЕСВІТНЬОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

2018-02-02

На цьому тижні у Львові працювала місія Швейцарської агенції розвитку та співробітництва – донора проекту ВООЗ-МОЗ України «Неінфекційні захворювання (НІЗ): профілактика та зміцнення здоров’я в Україні». Мета візиту – оцінка реалізації міжнародного проекту НІЗ у Львівській області (як одній з семи пілотних областей України) за період 2015-2017 рр. Оцінку проводили міжнародні експерти: Валентина Ануфрієва і Девід Беран.

Програма візиту включала, зокрема, обговорення питань планування і виконання  заходів проекту НІЗ, проведення тренінгів для медичних фахівців первинного рівня надання медичної допомоги з інтегрованого ведення хворих з артеріальною гіпертензією і цукровим діабетом, ефективності роботи з протидії НІЗ в освітніх закладах, міжсекторальної співпраці з партнерами у сфері охорони громадського здоров’я.

Реалізація програми візиту розпочалася у Львівському обласному центрі здоров’я,  де з міжнародними експертами працювали Андрій Васько, перший заступник директора департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації, і Юрій Островерха, координатор проекту НІЗ, головний лікар центру здоров’я.