НА ЛЬВІВЩИНІ РОЗПОЧАТО ВПРОВАДЖЕННЯ ТРЕНІНГОВОГО КОМПОНЕНТУ МІЖНАРОДНОГО ПРОЕКТУ З ПРОТИДІЇ НЕІНФЕКЦІЙНИМ ЗАХВОРЮВАННЯМ

2017-03-06

У Львівській області реалізується спільний проект Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я (ВООЗ)  і Міністерства охорони здоров’я України, за фінансової підтримки Швейцарської Агенції з розвитку та співробітництва, «Неінфекційні захворювання: профілактика і зміцнення здоров’я в Україні». Одним з провідних компонентів цього проекту є «Посилення скринінгу, ведення та догляду за хворими на неінфекційні захворювання».

У рамках реалізації цього компоненту на Львівщині передбачено забезпечити до травня 2019 року навчання усіх медичних фахівців первинного рівня надання медичної допомоги інтегрованому веденню хворих на гіпертензію і цукровий діабет. З цією метою у жовтні-грудні 2016 року підготовлено 10 сертифікованих обласних тренерів. А минулого тижня одночасно у містах Львові та Дрогобичі вони провели перші тренінги для лікарів і медичних сестер загальної практики-сімейної медицини. У Львові заняття проведені на базі спеціалізованого тренігового центру медичного коледжу післядипломної освіти. У Дрогобичі – в міській поліклініці.

Перед початком занять львівських учасників привітали директор Львівського медичного коледжу післядипломної освіти Леся Вовк та регіональний координатор проекту НІЗ, головний лікар обласного центру здоров’я Юрій Островерха.