НАРАДА-СЕМІНАР «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ МОЛОДШИХ СПЕЦІАЛІСТІВ З МЕДИЧНОЮ ТА ФАРМАЦЕВТИЧНОЮ ОСВІТОЮ»

2015-06-08

4-5 червня 2015 року на базі ВНКЗ ЛОР «Львівський медичний коледж післядипломної освіти» розпочала роботу нарада-семінар на тему: «Актуальні питання післядипломної освіти молодших спеціалістів з медичною та фармацевтичною освітою».

Організатором наради-семінару була Державна установа «Центральний методичний кабінет підготовки молодших спеціалістів Міністерства охорони здоров’я України» в особі директора Чернишенко Тетяни Іванівни та за сприяння Департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної Адміністрації в особі директора Чечотки Богдана Романовича.

Головним завданням у післядипломній освіті є впровадження інноваційних технологій, розробка галузевих стандартів, оновлення навчальних планів і програм та вдосконалення методичного забезпечення освітніх закладів. Удосконалення нормативно-правового забезпечення надасть можливість вирішити значну частину існуючих проблем, уніфікувати навчальні програми та розробити концепцію післядипломної освіти молодших медичних та фармацевтичних спеціалістів.