НАШ КРИХІТНИЙ ВНЕСОК У НАШУ СПІЛЬНУ ВЕЛИКУ ПЕРЕМОГУ!

2022-03-10

Від початку війни в Україні наш коледж робить усе можливе, аби кожен! (не лише медик) знав ази та вмів надати першу домедичну допомогу. Наші викладачі щоденно на волонтерських засадах проводять тренінги для населення та медиків у різних локаціях. «Ні, ми не втомилися, – кажуть вони. – Якщо потрібно буде, працюватимемо ще більше». Записатися у навчальні групи, щоб пройти курс, можна за телефоном 097-857-17-36.

Також нагадуємо, що у вільному доступі ви можете переглянути 6 лекцій та завантажити посібник з домедичної допомоги. Клікайте сюди.

Користуйтеся на здоров’я, поширюйте і не дякуйте. Пам’ятайте, що ваші знання можуть врятувати вам та вашим рідним життя!

Наші студенти та слухачі продовжують навчання у дистанційному режимі. Ми вчимо і вчимося, аби наша ненька-Україна мала якнайбільше янголів-охоронців у білих халатах. Ми вистоїмо, переможемо і проженемо окупанта геть з наших земель.

Гордимося українцями і віримо у наші Збройні Сили! Ми душею і серцем з Києвом, Харковом, Черніговом, Миколаєвом, Запоріжжям, Маріуполем, Херсоном, Сумами та іншими містами/селами-героями України, які дають гідну відсіч ворогу!

Дякуємо нашим міжнародним партнерам та міжнародній спільноті загалом за підтримку і допомогу!

Оплакувати будемо після перемоги. Зараз час робити щось добре і корисне!

Маленькими кроками йдемо до мети!

Слава Україні! Слава Героям!