Галерея бібліотеки

Саму ж книгозбірню у будівлі започаткували у 1944 році. Саме тоді на основі бібліотеки Лікарського дому була заснована Львівська обласна наукова медична бібліотека (КЗ ЛОР «ЛОНМБ»). До фонду бібліотеки були перенесені книги з бібліотеки Українського лікарського товариства, різноманітних лікарських та студентських товариств, конфісковані книги з приватних бібліотек українських, австрійських, німецьких і польських лікарів. До 1951 року фонд бібліотеки зріс від 147 книжок до 12 тис. примірників.

У 2018 році «ЛОНМБ» припинила свою діяльність та була приєднана до Львівського медичного фахового коледжу післядипломної освіти.

Вхід в бібліотеку Бібліотека Львівського медичного фахового коледжу післядипломної освіти – це не лише місце зберігання і розповсюдження медичної інформації, а й повноцінний науково-освітній та культурно-просвітницький центр. Фонд бібліотеки розміщений на чотирьох ярусах 2-го і 3-го поверхів будинку на металевих банківських стелажах, спеціально виготовлених у Відні на замовлення страхового товариства та колишнього банку «Дністер». Сходи у книгосховищі також є пам’яткою архітектури.

Бібліотека Львівського медичного фахового коледжу післядипломної освіти – це не лише місце зберігання і розповсюдження медичної інформації, а й повноцінний науково-освітній та культурно-просвітницький центр. Фонд бібліотеки розміщений на чотирьох ярусах 2-го і 3-го поверхів будинку на металевих банківських стелажах, спеціально виготовлених у Відні на замовлення страхового товариства та колишнього банку «Дністер». Сходи у книгосховищі також є пам’яткою архітектури.

Найстаріша книга нашої бібліотеки з нотатками власника Сьогодні у бібліотеці налічується понад 150 тисяч примірників книг, фонд іноземної літератури та фонд депозитарної літератури. У сховищі фонду зберігається велика кількість унікальних видань, медичних журналів з 1930 років, стародруків. Найстарша книга фонду датується 1880 роком. Є видання праці Миколи Пирогова, 1879 року випуску.

Книга німецькою мовою не переплетена, в папці (так і випущена в ХІХ ст.) У бібліотеці просторий читальний зал. З вікон читального залу відкривається чудова панорама міста. Тут періодично відбуваються конференції, круглі столи, семінари, презентації, творчі зустрічі, а також заняття студентів Львівського медичного фахового коледжу післядипломної освіти. Бібліотека Львівського медичного фахового коледжу післядипломної освіти – це зручність, доступність і комфорт. Завітайте на вул. Руську, 20 – і самі у цьому переконаєтесь.

Прижиттєве видання Хірургічної анатомії М. Пирогова

...

...

Підручник з гінекології німецькою мовою

Старовинне металеве віконце для видачі

Прижиттєве видання Хірургічної анатомії М. Пирогова

Старовинне металеве віконце для видачі

...