НАШІ У ЖЕШУВІ

2022-06-02

Тільки погляньте, як насичено розпочалося наше переможне літо для викладачів коледжу.

Команда викладачів ознайомилася із Центром симуляційної медицини м. Жешув (Польща). Викладачі Галина Кучабська, Лілія Якимець, Марія Блажівська, Руслана Огородник, Лілія Маціканич, Володимир Вовк, Мар’ян Кашик, на чолі з директоркою Лесею Вовк, пройшли цікаві тематичні тренінги про роль симуляційного навчання в медичній освіті.

 

Команда викладачів коледжу у Центрі симуляційної медицини м. Жешув (Польща)

 

Під час одного із тренінгів викладачі Марія Блажівська та Лілія Маціканич органічно влилися у міжнародну команду, яка отримала завдання «реанімувати» пацієнта. Попри мовний бар’єр, пацієнт «ожив» – і це найважливіше!

«Симуляційний центр – це в першу чергу люди», – каже керівник центру Павел Вєх.

«Для нас дуже важливий цей тренінг, щоб запозичити досвід колег та впровадити новинки у роботі нашого симуляційно-тренінгового центру. Ми постійно моніторимо ринок, вчимося і розвиваємося, аби передати цей досвід нашим студентам та слухачам. Ми пізнаємо нове, дістаємо стрес і захоплюємось як діти… Аналізуємо, робимо висновки, мріємо і ніколи не зупиняємось на досягнутому», – резюмує директорка Леся Вовк.

Також викладачі коледжу мали нагоду подякувати друзям та партнерам з Польщі за передану нашим медичним закладам та Збройним Силам допомогу.

Дякуємо директорці Центру післядипломної освіти медсестер та акушерок м. Жешув Йоанні Пшибек-Міта за запрошення та організацію навчання. Це час, проведений у хорошому товаристві та з користю. Хочемо ще!