НАШОМУ КОЛЕДЖУ – 37!

2022-05-15

Сьогодні, 15 травня, Львівський медичний фаховий коледж післядипломної освіти відзначає 37-й рік з дня створення.

Львівський медичний фаховий коледж післядипломної освіти створений 15 травня 1985 року на базі Львівської міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги як Львівське медичне училище підготовки та підвищення кваліфікації молодших медичних і фармацевтичних спеціалістів.

Сьогодні – Львівський медичний фаховий коледж післядипломної освіти – заклад, який розвивається та йде в ногу з часом.

Вперше в Україні, на базі Львівського медичного фахового коледжу післядипломної освіти, запроваджено цикли спеціалізацій для медичних сестер загальної практики – сімейної медицини, з паліативної та хоспісної допомоги, шкільних медичних сестер, «Медична оптика. Оптометрія» тощо.

23 грудня 2020 р. у коледжі відкрито симуляційно-тренінговий центр, який є результатом наполегливої роботи безпосередньо Лесі Григорівни як керівника навчального закладу.

У розпал пандемії у тимчасове користування були передані навчальні аудиторії корпусу № 1 (вул. І. Миколайчука, 9) для розміщення COVID-стаціонару. У листопаді 2020 р. приміщення передали частково, а у березні 2021 р. повністю.

23-24 вересня 2021 р. вперше в Україні, за ініціативи Львівського медичного фахового коледжу післядипломної освіти та Асоціації медичних сестер Львівщини, для спільноти медичних сестер і братів України пройшов Осінній медсестринський форум у Львові, який покликаний привернути увагу загалом до медсестринства, потреб та проблем медсестринства зокрема. Під час форуму також вперше, за ініціативи Лесі Вовк, відбулося дефіле святкового однострою та очіпка сестри медичної та брата медичного.