НАВЧАЛЬНИЙ РІК ВВАЖАТИ ОФІЦІЙНО ВІДКРИТИМ

2019-09-12

Сьогодні у ВНКЗ ЛОР «Львівський медичний коледж післядипломної освіти» відбулося урочисте святкування, присвячене Дню знань та посвяті першокурсників у студенти.

Проникливими та настановчими словами звернулась до студентів та гостей свята директорка коледжу Леся Вовк. Адресуючи особливі слова вітання першокурсникам, Леся Григорівна наголосила на вагомій ролі кожного студента у процесі розбудови Української Держави.

Спеціально запрошеною гостею свята стала сестра Севастіяна Карвацька – голова комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я. Сестра привітала студентів з початком навчального року, побажала віри в себе та Божої опіки впродовж усього навчання.

Своєю чергою педагогічний колектив коледжу бажає студентам, щоб цей рік був набагато яскравішим, крутішим та успішнішим, ніж минулий, і нехай попереду чекає багато відкриттів, звершень і блискучих перемог. Учіться, дійте, мрійте, працюйте, старайтесь, вірте і перемагайте! Нехай цей навчальний рік відкриє перед вами нові горизонти пізнання себе та світу!