НОВІ МОЖЛИВОСТІ ТЕЛЕМЕДИЦИНИ ДЛЯ СІМЕЙНИХ ЛІКАРІВ

2021-03-10

На базі Львівського медичного фахового коледжу післядипломної освіти для сімейних лікарів провели тренінг, аби навчити медиків використовувати телемедицину у своїй роботі.

«Я рада вас усіх вітати тут, на тренінгу. Це велика радість, що лікарі вдосконалюють свої знання, адже кваліфікація в нашій справі дуже важлива. Також хочу скористатись можливістю та провести невеличке опитування щодо професійних навичок медичної сестри, оскільки ми хочемо підготувати ідеального помічника для сімейного лікаря. Дякую усім за співпрацю. Гарного та плідного тренінгу», – розпочала директор коледжу Леся Вовк.

У програмно-апаратний комплекс для телеметрії та телемедичного консультування входять портативний ЕКГ, вимірювач артеріального тиску, пульсоксиметр, спірометр, безконтактний термометр, дерматоскоп, цифрова оглядова камера та планшет для зберігання та передачі даних. Всі проведені обстеження переносять дані на планшет і, таким чином, лікар має усі дані в електронному форматі та може відправити на консультацію вузькому спеціалісту.