OБЛАСНА НАРАДА В РАМКАХ МОНІТОРИНГОВОГО ВІЗИТУ ПРЕДСТАВНИКІВ БЮРО ВООЗ В УКРАЇНІ, МОЗ УКРАЇНИ, ШВЕЙЦАРСЬКОЇ АГЕНЦІЇ З РОЗВИТКУ ТА СПІВРОБІТНИЦТВА ТА НАЦІОНАЛЬНОГО ЦЕНТРУ ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ’Я

2018-05-04

25-26 квітня 2018 року у Львові відбулася обласна нарада в рамках моніторингового візиту представників Бюро ВООЗ в Україні, МОЗ України, швейцарської агенції  з розвитку та співробітництва та Національного центру громадського здоров’я.

У роботі заходу взяли участь директор ВНКЗ ЛОР «Львівський медичний коледж післядипломної освіти» Леся Вовк, викладачі коледжу- регіональні тренери Проекту» НІЗ. Профілактика та зміцнення здоров’я в Україні» Оксана Торська, Олена Назарова, Ганна Боднарчук, Лілія Якимець.

На нараді обговорювалися питання національного плану дій з НІЗ в рамках Цілей Сталого Розвитку, пріоритетні дії до кінця Проекту (травень 2019 р.) та наступного етапу Проекту (2019-2023 рр.), поліпшення профілактичних та лікувальних заходів з НІЗ в області, шкільний компонент Проекту та інші актуальні питання.