ПОКАЗ УРОЧИСТОГО ОДНОСТРОЮ ДЛЯ СЕСТРИ МЕДИЧНОЇ ТА БРАТА МЕДИЧНОГО НА АРЕНІ ЛЬВІВ

2021-09-24

24 вересня вперше в Україні, за ініціативи Львівського медичного фахового коледжу післядипломної освіти та Асоціації медичних сестер Львівщини, для спільноти медичних сестер і братів України відбулося дефіле святкового однострою та очіпка сестри медичної та брата медичного.

«Символи, традиції та урочистості в медсестристві є важливим елементом популяризації професійної етики в серцях та свідомості як студентів, так і талановитих фахівців своєї справи в Україні. Виховання традиції та символів медсестринства – виправдане й необхідне», – наголошує директорка коледжу Леся Вовк.

Урочистий однострій – символ, який є невід’ємною частиною вбрання. Його носять під час різних церемоній, у тому числі державних та професійних свят. Білий верхній одяг символізує чистоту та професіоналізм, синій, волошковий – простоту, скромність та ніжність.

Це перший в Україні урочистий однострій для сестер медичних, розроблений командою дизайнерів FELIXDESIGNER.

«Сестра медична – це, перш за все, жінка, яка є берегинею українських традицій, що завжди були, є і будуть у моді нашої країни», – каже дизайнерка Марія Костельна.

Дякуємо організаційному комітету форуму, Львівській школі моди та Марії Костельній за реалізацію ідеї!