КОЛЕГИ З ПОЛЬЩІ ВІДПРАВИЛИ ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ УКРАЇНІ

2022-04-28

Наші багаторічні партнери з Польщі – Центр післядипломної освіти медсестер та акушерок м. Жешув (Польща) – відправили гуманітарну допомогу на фронт. Дякуємо директорці Центру Йоанні Пшибек-Міта за тижні копіткої праці.

Зовсім недавно, у грудні, ми проводили спільний тренінг у Львові і планували наступний у березні. Але війна зруйнувала всі плани… З початком російського вторгнення пані Йоанна Пшибек-Міта всіляко допомагає нам збирати кошти та гуманітарну допомогу, яку ми відправляємо у зону бойових дій.

Медикаменти, медичні та військові рюкзаки, перев’язувальні матеріали, антисептики, спальники, м’ясо-ковбасні вироби, сухофрукти та інші потрібні речі сьогодні вранці виїхали з Польщі і вже ввечері поїдуть за призначенням на схід.

Дякуємо польським компаніям, які долучилися до гуманітарної збірки (Schulke, Medisept, Helio та іншим), виробникам м’ясної продукції (Jan Fołta, Stanisław Fiołka, Mark Leśniak), а також Maciej Maruszak та Barbara Świetlik. Дякуємо волонтерам та водіям за оперативну роботу.

Наші польські друзі – ви неймовірні, знайте про це! Разом – ми сила! Після нашої перемоги ми обов’язково успішно втілимо ще багато спільних проєктів!

Більше фото за посиланням.