ПОПРИ ВІЙНУ, ПРОДОВЖУЄМО ОТРИМУВАТИ ПОДАРУНКИ З-ЗА КОРДОНУ

2022-04-04

У темні часи добре видно світлих людей. Попри війну, продовжуємо отримувати подарунки з-за кордону. Ще у лютому завдяки нашому дорогому другові – керівнику проєкту «Підвищення безпеки та якості діагностики і інших медичних послуг у відповідь на пандемію COVID-19 в Україні» Вєславу Птаху – отримали пристрій для високопоточної кисневої терапії, інфузомат, перфузор та інше медичне обладнання. Трохи оговтавшись від подій, хочемо щиро подякувати за ці новинки, які маємо можливість використовувати для своїх потреб.

Наш коледж разом з Фондом «Наука для розвитку» (Варшава, Польща) почали реалізовувати цей проєкт, який, до слова, фінансується Міністерством закордонних справ Польщі, минулого року. Надзвичайно приємно, що, попри складний для України час, проєкт продовжує своє життя, а польська допомога, така важлива та потрібна для нас саме сьогодні, надходить, і сподіваємося, надходитиме й надалі (проєкт розрахований на 2021-2022 роки).

Нагадаємо, що в рамках цієї співпраці ми отримали чимало цінних подарунків, зокрема й монітор пацієнта, пульсоксиметри та проєктор.