ПИШАЄМОСЬ!

2021-09-26

За багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у надання медичної допомоги мешканцям Львівщини, високий професіоналізм та відданість справі директорка Львівського медичного фахового коледжу післядипломної освіти Леся Вовк отримала почесну відзнаку Львівської обласної ради «30 років Незалежності».

Нагороду вручила голова Львівської облради Ірина Гримак під час Осіннього медсестринського форуму у Львові.

Ірина Гримак подякувала Лесі Вовк за вчасну і потрібну ініціативу. Вона наголосила, що саме Львівський медичний фаховий коледж післядипломної освіти підтримує передові тренди та високі професійні стандарти у сфері післядипломної освіти медичних сестер в Україні.

«Політики та чиновники не завжди мають достатні знання у тих чи інших галузях, особливо, якщо ми говоримо про медицину. Пані Леся – це та людина, яка своїм натхненням, оптимізмом, ініціативністю, професіоналізмом і, в першу чергу, людяністю допомагає нам у прийнятті наших управлінських рішень. Це людина з великої букви, яка відноситься до справи, яку робить, як до своєї власної. І, звичайно, її підтримка чи порада для нас дуже важлива», – наголосила Ірина Гримак.