СЕМІНАР ДЛЯ МЕДИЧНИХ СЕСТЕР І ФЕЛЬДШЕРІВ «МЕДСЕСТРИНСТВО В ПАЛІАТИВНІЙ ДОПОМОЗІ»

2016-11-28

25 листопада 2016 року у Львівському медичному коледжі післядипломної освіти відбувся міжрегіональний навчальний семінар  для медичних сестер і фельдшерів «Медсестринство в паліативній допомозі».  Участь у семінарі взяли представники 7 західних областей України. Семінар відбувся за підтримки Державної установи «Центральний методичний кабінет підготовки молодших спеціалістів МОЗ України», Асоціації медичних сестер України та Асоціації медичних сестер Львівщини.

З вітальним словом перед учасниками семінару виступили: Вовк Л.Г. – директор ВНКЗ ЛОР «Львівський медичний коледж післядипломної освіти», Чернишенко Т.І. – директор Державної установи «Центральний методичний кабінет підготовки молодших спеціалістів МОЗ України», Івашко Г.М. – Голова Асоціації медичних сестер України, Шевчук І.Б. – Голова Асоціації медичних сестер Львівської області.

Директор коледжу Вовк Л.Г. підкреслила, що від кожного з нас, зокрема від молодших медичних спеціалістів та медсестер-бакалаврів, залежить, щоб чим скоріше в Україні паліативна і хоспісна допомога стала ефективною і доступною.

Зростанням у суспільстві кількості людей похилого віку, пацієнтів з онкологічними захворюваннями, наслідками інсультів та інфаркту міокарду, іншими хронічними невиліковними захворюваннями зумовлює значну потребу, як дорослого населення, так і дітей у спеціалізованій паліативній та хоспісній допомозі.