Симуляційно-тренінговий центр

 

 

Симуляційно-тренінговий центр Львівського медичного фахового коледжу післядипломної освіти – місце, де студенти, слухачі, практикуючі медсестри та викладачі мають змогу покращити свої навички з використанням високотехнологічних манекенів та симуляційних сценаріїв.

 

Наш центр оснащений сучасними високотехнологічними симуляторами для надання невідкладної медичної допомоги. Симуляційно-тренінговий центр містить кабінет для тренінгів у сімейній медицині, педіатрії, кабінет акушерського догляду, медсестринського догляду, кабінет тренінгів медсестринських навичок, кабінет для навчання оптометристів, кабінет інформатики тощо.

 

Впровадження симуляційного навчання сприяє підвищенню якості медичної освіти, а також підвищенню безпеки та професіоналізму послуг. Ми хочемо підвищити інтерес до медсестринського навчання та в майбутньому зменшити дефіцит висококваліфікованого медсестринського персоналу в Україні.

 

Наша мета – поліпшення якості медичної освіти як на додипломному, так і на післядипломному рівні впровадженням програми розвитку практичної освіти з використанням методу медичного моделювання у галузі медсестринства.

 

Завідувачкою симуляційно-тренінгового центру є Мар’яна Солодовська-Кольцова.

 

 

Мар’яна Солодовська-Кольцова

Манекени, тренажери та моделі для навчання

Модель новонародженого для сестринської практики
Учбова модель руки для ін'єкцій універсальна
Тренажер зондового годування, догляду за трахеостомою та відсмоктування
Ускладнена модель голови для інтубації
Тренажер для інтубації дитини