СТАРТУВАВ ТРЕНІНГ «ДОГЛЯД ЗА ПАЦІЄНТАМИ З COVID-19 ПІД ЧАС МЕХАНІЧНОЇ ВЕНТИЛЯЦІЇ ЛЕГЕНЬ»

2021-12-01

Тренінг реалізується Фондом «Наука для розвитку» (Варшава, Польща) в рамках проєкту «Підвищення безпеки та якості діагностики і інших медичних послуг у відповідь на пандемію COVID-19 в Україні», який фінансується Міністерством закордонних справ Польщі за підтримки МОЗ України.

Учасники І етапу тренінгу – викладачі медичних коледжів з різних куточків України (Львів, Самбір, Чернівці, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кропивницький, Кривий Ріг, Кременець та ін.)

У березні 2022 року відбудеться ІІ етап навчального тренінгу для сестер медичних.

Теоретична частина проходить на базі КНП «4 міська клінічна лікарня м. Львова», яка є партнером у цьому проєкті.

Учасники тренінгу заслухали доповіді викладачів Жешівського університету і центру післядипломної освіти медсестер та акушерок м. Жешів, магістрів медсестринства, практикуючих сестер медичних Elżbieta Misztak та Krystyna Woźniak «Фізіологія органів дихання», «Оксигенотерапія в інтенсивній терапії», «Фармакотерапія дихальної недостатності», а також пройшли невеличке тестування.

Дякуємо колегам за те, що ділитеся досвідом. Особлива подяка Joanna Przybek-Mita та Wieslaw Ptach за реалізацію спільного проєкту.

Практичні навички по догляду за пацієнтами під час механічної вентиляції легень учасники будуть відпрацьовувати у нашому симуляційно-тренінговому центрі 2-3 грудня.

Більше фото за посиланням.