СВЯТО ВИПУСКНОГО ВЕЧОРА   

2017-02-01

31 січня 2017 року у Львівському медичному коледжі післядипломної освіти відбулося прекрасне свято. Зі стін коледжу у самостійну професійну дорогу іде нова когорта сестер медичних і фармацевтів. Молоді, талановиті, сповнені сил і енергії, вони стануть гідним поповненням великої армії молодших медичних і фармацевтичних спеціалістів. На свято зібрались  викладачі, випускники, батьки, рідні та друзі.

Урочиста частина розпочалася виконанням Державного Гімну України всіма присутніми. З напутнім словом звернулася до випускників директор ВНКЗ ЛОР «Львівський медичний коледж післядипломної освіти» Вовк Леся Григорівна, побажала випускникам сповна скористатися знаннями отриманими у стінах коледжу і йти у світ лише дорогами добра. А добро, яке робитимуть людям, повернеться до них сторицею.

З Божим Благословенням звернувся до випускників настоятель храму св. Дмитрія о. Богдан. Впродовж свята лунали теплі слова на адресу випускників, побажання їм успіхів у реалізації фахових знань та професійних звершень. Під оплески присутніх випускникам видавали дипломи. Відмінникам з навчання були вручені дипломи з відзнакою.

Святковий настрій створювала також концертна програма, що була тепло сприйнята присутніми. Випускний вечір у Львівському медичному коледжі післядипломної освіти відбувався в атмосфері радісного хвилювання, а також певного смутку за коледжем, що за час навчання став для колишніх студентів другою домівкою. Роки проведені разом, назавжди залишаться в пам’яті. Хтось пізніше згадає про них з радістю, хтось з тугою, хтось можливо і з болем. Але так чи інакше, веселі моменти студентського життя не забудуться ніколи.

Від усього серця бажаємо випускникам здійснення найзаповітніших мрій, успіхів у кар’єрному зростанні та реалізації в усіх сферах життя. Пам’ятайте, що двері нашого навчального закладу завжди відкриті для зустрічі з нашими дорогими випускниками.