ТРЕНІНГ «ІНТЕРАКТИВНІ МЕТОДИ НАВЧАННЯ»

2019-03-28

Навчання за допомогою інтерактивних методів набагато ефективніше, ніж традиційне навчання. У наш час набули актуальності особистісно-орієнтовані навчальні технології. Це і намагались сьогодні наочно продемонструвати викладачі ВНКЗ ЛОР «Львівський медичний коледж післядипломної освіти» на тренінгу «Інтерактивні методи навчання». Організовувала навчальний тренінг викладач медсестринства в педіатрії, голова циклової комісії педіатричних дисциплін Олена Назарова.

Увазі учасників було представлено та апробовано такі методи як: кейс метод, метод мозкового штурму, фішбоун, ділова гра, метод критичних ситуацій та ін.

Використання інтерактивних методів навчання спонукає не лише студента, але й викладача до постійної творчості, сприяє розвитку педагогічних здібностей, орієнтує на пошук унікальних якостей студентів та слухачів, активує творче мислення. Кожен з присутніх викладачів зміг почерпнути для себе і свого предмету щось нове, адже мав можливість особисто взяти участь в ігрових ситуацій, запропонувати і обґрунтувати свої шляхи вирішення питань.