УРОЧИСТА ПОСВЯТА У СТУДЕНТИ

2021-09-02

Дякуємо Богу, що наш Львів є містом, яке добре береже традиції, бо якщо б ми не зберігали звичаї, нас би тут не було. Дякуємо Богу, що додає нам сили, мужності, відваги йти далі і завжди пам’ятати, що з нами є Господь.

Сьогодні урочистий день, коли студенти на шляху до знань, долають перепони всі й стають родиною в нашій сім’ї.

І ось нарешті наші першокурсники ступили на цю стежинку до знань, приєднались до великої родини нашого коледжу, і Бог голосом отця Юстина Юрій Бойка благословив їх в одній з найбільших сакральних перлин Львова – храмі Свято-Іванівської лаври Студійського уставу – на цю нелегку путь до здобуття все нових знань та вмінь.

Вітаємо наших першокурсників зі святом посвяти у студенти, дякуємо адміністрації Музею народної архітектури та побуту у Львові імені Климентія Шептицького за можливість провести це чудове свято у такому рідному для українців місці.

Із вітальним словом та побажаннями до першокурсників звернулась директор коледжу Леся Вовк і побажала кожному, незважаючи на тимчасові труднощі віри у себе, у свою державу, у перемогу України.

Почесним гостем нашого свята був депутат обласної ради 1-го демократичного скликання, політв’язень сталінських таборів, лауреат державної премії імені Т. Г. Шевченка, поет шестидесятник, дисидент, в’язень сумління, незламний патріот України Ігор Калинець і наголосив, що  ДЕМОКРАТІЯ,  ІСТОРІЯ І СВОБОДА – це ті цінності, які треба берегти. 

Від департаменту освіти і науки ЛОР, Союзу Українок студентів привітала Ореслава Хомик.

Вітаємо Вас, наші студенти, з таким важливим кроком у житті, в дорозі тій хай Вам щастить, навчання – це найкраща мить.