ВПЕРШЕ В УКРАЇНІ!

2021-12-16

В рамках проєкту «Підвищення безпеки та якості діагностики і інших медичних послуг у відповідь на пандемію COVID-19 в Україні» сьогодні, 16 грудня, на базі 4-ї міської клінічної лікарні, яка є партнером проєкту, відбулася презентація портативного рентгенівського апарату «FDR Xair».

Проєкт фінансується Міністерством закордонних справ Польщі за підтримки МОЗ України та реалізується Фондом «Наука для розвитку» (Варшава, Польща), керівник Вєслав Птах.

Це справжнє ноу-хау – легкий, портативний рентгенівський пристрій, що відповідає потребам сьогодення. Апарат можна використовувати у лікарнях, в домівках, у зонах стихійного лиха, на підприємствах тощо.

Вітаємо наших партнерів, які перші в Україні отримали такий унікальний переносний рентген-апарат.

Наші слухачі циклу спеціалізації з рентгенології разом з куратором, викладачем Галиною Щербатою ознайомилися з можливостями багатофункціонального обладнання, технікою обстежень і в нестандартний спосіб провели практичний тренінг, закріпивши здобуті навички.

До речі, спеціальність «рентгенолаборант» в медицині на сьогодні одна з найбільш затребуваних, тому здобути сертифікат спеціаліста можна саме у нашому Львівському медичному фаховому коледжі післядипломної освіти, який також є партнером у цьому проєкті!

Директорка коледжу Леся Вовк побажала, аби згодом на сучасному медичному обладнанні першими мали можливість навчатися студенти-медики. Більше фото – за посиланням.