ІІІ Травневі оптометричні майстерки

ІІІ Травневі оптометричні майстерки у Львові завершилися. Наш коледж знову став простором професійного діалогу, обміну досвідом і вдосконалення практичних навичок у сфері оптометрії. 28-29 травня тут відбувся OPTOMETRIC WORKSHOP 2026 «Досконалість підбору засобів корекції зору без меж» 
До події долучилися оптометристи, офтальмологи та фахівці оптичних салонів і клінік з різних куточків України.
Серед тренерів майстерок – наша викладачка, лікар-офтальмолог Олена Сибіра, яка акцентувала на важливості ефективної комунікації в оптиці, типових помилках у взаємодії з клієнтами та ролі довіри у підборі індивідуального оптичного рішення.
А викладачка й практична психологиня Мар’яна Томко розповіла про психологію пацієнта в оптометричній практиці, емоційний інтелект фахівця та комунікацію, що підвищує результат взаємодії.
Учасників воркшопу привітала директорка коледжу Леся Вовк , яка наголосила на важливості професійного діалогу та спільного розвитку фахової спільноти.
Обмін досвідом, мозкові штурми, дискусії між учасниками та лекторами, нові професійні знайомства й дружня атмосфера – саме так минув цьогорічний воркшоп.
Пишаємося, що наш коледж є партнером і провайдером заходу та радіємо можливості бути дотичними до події.
Щиро дякуємо організаторам, учасникам і нашій постійній партнерці – виконавчій директорці громадської організації «Всеукраїнська асоціація «Укроптика» Наталія Яременко за довіру та співпрацю. До зустрічі у 2027 році!
Детальніше за посиланнямhttps://surl.li/rbpfpq
 

Радимо підписатися на наші сторінки у соцмережах та стежити за анонсами:
https://www.instagram.com/medcolpo.lviv.ua
https://www.facebook.com/medcolpo

https://www.facebook.com/medses