Подорож у світ цікавої хімії
Викладачка коледжу Діна Соляк провела для студентів 1 курсу спеціальності Фармація вечір-вікторину «Ціна істини, або Подорож у світ цікавої хімії».
Першокурсники мали нагоду перевірити свої знання, проявити кмітливість та ще раз переконатися, що хімія – це не лише формули. Це дивовижний світ відкриттів, без якого неможливо уявити сучасну медицину й фармацію.
Саме завдяки досягненням хімії людство навчилося створювати лікарські засоби, боротися з хворобами, продовжувати життя та покращувати його якість. Тому майбутнім фармацевтам так важливо не лише знати хімію, а й розуміти, наскільки тісно вона пов’язана зі збереженням здоров’я людини.
Гортайте фото, щоб дізнатися більше про нашу захопливу мандрівку у світ хімії – https://surl.li/oadlsk
